Teden otroka na PŠ Ovsiše

Miha Okorn
12 oktobra, 2024

V Tednu otroka so tudi učenci PŠ Ovsiše uživali v raznolikih dejavnostih, ki so jim popestrile šolski vsakdan. V ponedeljek smo jim učitelji pripravili recital otroških pesmi, ki ga je učiteljica Andreja Kolman spremljala z igranjem na prečno flavto. V torek smo si v Radovljici ogledali knjižnico in nato še odličen animirani film Otroci divjega zahoda. Sredino jutro je minilo v smehu ob zabavnih športnih igrah v naši mali telovadnici, deževen četrtek pa smo namenili že malce pozabljenim namizno-družabnim igram. Petek nas je pozdravil s soncem in modrim nebom, zato smo se odpravili na izlet v gozd, ki smo ga obogatili z igro Gozdni bingo. Bilo je vsega po malo, predvsem pa veliko dobre volje in veselja.

Učitelji PŠ Ovsiše

Miha Okorn