Prvi šolski dan

Katja Nastran
27 avgusta, 2024

Drage učenke in učenci!

Poletne počitnice se končujejo, mi pa se polni novih moči in dobre volje vračamo v šolske klopi. Prvi šolski dan bo v ponedeljek, 2. 9. 2024.

Učenci od 2. do 9. razreda v Lipnici se zberete na atletskem stadionu ob 8.20, kjer bo ravnatelj predstavil pomembne informacije o novem šolskem letu, potem pa boste z razredniki odšli v svoje matične učilnice. V primeru dežja se zberemo v veliki telovadnici.

Učenci od 2. do 5. razreda na Ovsišah se zberete v svojih matičnih učilnicah ob 8.20.

Pouk za učence od 2. do 9. razreda bo potekal po urniku (4 ure) – poglejte si v eAsistentu oz. na šolski spletni strani (zavihek e-urnik).

Sprejem prvošolcev bo na matični šoli v Lipnici ob 10. uri, na podružnici Ovsiše pa ob 11.15. uri.

Jutranje varstvo ni organizirano. Podaljšano bivanje je organizirano.

Šolska prehrana: Na prvi šolski dan so vsi učenci prijavljeni na malico. Za kosilo za prvi šolski dan se prijavite preko eAsistenta.

Šolski prevozi: Na avtobuse in kombije počakajte na običajnih mestih. Vozni red še ni znan, saj s strani občine Radovljica trenutno še nimamo informacij o organizaciji šolskega prevoza za letošnje šolsko leto. Spremljajte spletno stran šole za vozni red.

Lep pozdrav!

obvestilo_Prvi šolski dan 24_25