Proslava ob zaključku šolskega leta na PŠ Ovsiše

Miha Okorn
21 junija, 2024

V petek, 21. 6. 2024, je na Ovsišah potekala zaključna prireditev ob koncu šolskega leta in ob prihajajočem prazniku dneva državnosti.

Prireditev se je pričela s slovensko himno, nato so učenci prvega in drugega razreda predstavili lepote Slovenije in zapeli pesem v angleščini, učenci tretjega razreda pa so predstavili državo Slovenijo in njene državne simbole, manjkala ni niti harmonika. Učenci četrtega razreda so plesno zakorakali počitnicam naproti, učenci petega razreda pa so zapeli Zakrivljeno palico v roki ob spremljavi kitare.

Na koncu so učenci petega razreda, ki se s tem šolskim letom poslavljajo od ovsiške šole, pripravili presenečenje in kviz za učitelje, vsi skupaj pa smo proslavo zaključili s plesom.

Vsem učencem želimo prijetne, pestre in brezskrbne počitnice, učencem 5. razreda pa uspešno nadaljevanje šolske poti v Lipnici.

Učitelji PŠ Ovsiše

Miha Okorn